NV24A-SZ-TPC - Belimo
Linear Globe Valve Actuator
Glob vanalar için lineer vana motoru, 1000N, 24V AC/DC, 0.5...10 V, 150 sn, Strok 20 mm, IP54, Kablolu klemensler
More information
This item is temporarily out of stock.
It can be backordered right now, and we can ship it within 5 weeks.
STOCK:
0
SKU:
NV24A-SZ-TPC
BRAND:
BELIMO
ORIGIN:
SWITZERLAND
Net Price: 12,572.33 TL
{{CMP.TITLE}}
  • NV24A-SZ-TPC Data Sheet
    NV24A-SZ-TPC - Belimo
    Linear Globe Valve Actuator
    download pdf
    Please contact us if you need any other document this item may have.
    You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
    Teknik Özellikler
    Acil durumda kontrol fonksiyonu
    Yok
    Elektrik bağlantısı
    Kablolu klemensler
    Elle müdahale elemanı
    Düğmeli, kilitlenebilir
    Güç tüketimi (beklemede)
    0.5 W
    Güç tüketimi (çalışırken)
    1,5 W