SV24A-SR-TPC - Belimo
Non-Spring Return Linear Globe Valve Actuator
Yay Geri Dönüşsüz Lineer Vana Motoru, Oransal kontrol, 24V AC/DC enerji beslemeli, 1500N (DN100...DN150 çapları aralığındaki vanalar için uygun model)
This item has only "2" pieces left in stock!
Please contact us for lead time of more items needed.
SV24A-SR-TPC
BELIMO
SWITZERLAND
Data Sheet
SV24A-SR-TPC - Belimo
download pdfPlease contact us if you need any other document this item may have.
You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
Teknik Özellikler
- Acil durumda kontrol fonksiyonu
- Yok
- Elektrik bağlantısı
- Kablolu klemensler
- Elle müdahale elemanı
- Düğmeli, kilitlenebilir
- Güç tüketimi (beklemede)
- 1.5 W
- Güç tüketimi (çalışırken)
- 2 W
- Kontrol tipi
- DC 2...10 V
- Koruma derecesi
- IP54
- Kuvvet
- 1500 N
- Strok
- 20 mm
- Voltaj AC/DC
- AC/DC 24 V
- Çalışma süresi (motor)
- 150 s / 20 mm