NV24A-TPC - Belimo
Non-Spring Return Linear Globe Valve Actuator
Yay Geri Dönüşsüz Lineer Vana Motoru, Yüzer kontrol, 24V AC/DC enerji beslemeli, 1.000N (DN40...DN80 çapları aralığındaki vanalar için uygun model)
This item is temporarily out of stock.
It can be backordered right now, and we can ship it within 5 weeks.
NV24A-TPC
BELIMO
SWITZERLAND
Data Sheet
NV24A-TPC - Belimo
download pdfPlease contact us if you need any other document this item may have.
You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
Teknik Özellikler
- Acil durumda kontrol fonksiyonu
- Yok
- Elektrik bağlantısı
- Kablolu klemensler
- Elle müdahale elemanı
- Düğmeli, kilitlenebilir
- Güç tüketimi (beklemede)
- 0.5 W
- Güç tüketimi (çalışırken)
- 1,5 W
- Kontrol tipi
- Aç-kapa
- Yüzer kontrol
- Koruma derecesi
- IP54
- Kuvvet
- 1000 N
- Strok
- 20 mm
- Voltaj AC/DC
- AC/DC 24 V
- Çalışma süresi (motor)
- 150 s / 20 mm