NVK24A-SZ-TPC - Belimo
Linear Globe Valve Actuator
Glob vanalar için lineer vana motoru, acil durumda kontrol fonksiyonu NC / NO, 1000N, 24V AC/DC, 0.5...10 V, 150 sn, Strok 20 mm, IP54, Kablolu klemensler
More information
This item is temporarily out of stock.
It can be backordered right now, and we can ship it within 5 weeks.
STOCK:
0
SKU:
NVK24A-SZ-TPC
BRAND:
BELIMO
ORIGIN:
SWITZERLAND
Net Price: 20,105.31 TL
{{CMP.TITLE}}
  • NVK24A-SZ-TPC Data Sheet
    NVK24A-SZ-TPC - Belimo
    Linear Globe Valve Actuator
    download pdf
    Please contact us if you need any other document this item may have.
    You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
    Teknik Özellikler
    Acil durumda kontrol fonksiyonu
    Var
    Elektrik bağlantısı
    Kablolu klemensler
    Elle müdahale elemanı
    Butonlu
    Güç tüketimi (beklemede)
    1.5 W
    Güç tüketimi (çalışırken)
    2,5 W
    Kontrol tipi
    DC 0,5...10 V
    Koruma derecesi
    IP54
    Kuvvet
    1000 N
    Strok
    20 mm
    Voltaj AC/DC
    AC/DC 24 V
    Çalışma süresi (acil durumda kontrol fonksiyonu)
    35 s
    Çalışma süresi (motor)
    150 s / 20 mm
    Warranty :
    Delivery Information :
Recommended Products
MVE506 - IsmaControlli
Linear Valve Actuator
Yüzer ve Oransal kontrol, 24V, 600N, yay geri dönüşsüz