GV12-24-SR-T - Belimo
Linear Globe Valve Actuator
Lineer Vana Motoru, Oransal kontrol, 24V AC enerji beslemeli, 12.000N (DN200 üzeri çap vanalar için uygun model)
More information
This item is temporarily out of stock.
It can be backordered right now, and we can ship it within 5 weeks.
STOCK:
0
SKU:
GV12-24-SR-T
BRAND:
BELIMO
ORIGIN:
SWITZERLAND
Net Price: 169,892.42 TL
{{CMP.TITLE}}
  • GV12-24-SR-T Data Sheet
    GV12-24-SR-T - Belimo
    Linear Globe Valve Actuator
    download pdf
    Please contact us if you need any other document this item may have.
    You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
    Teknik Özellikler
    Acil durumda kontrol fonksiyonu
    Yok
    Elektrik bağlantısı
    Klemens
    Elle müdahale elemanı
    El çarkıyla (dönme özelliği yok) geçici olarak
    Güç tüketimi (beklemede)
    4.8 W
    Güç tüketimi (çalışırken)
    65 W
    Kontrol tipi
    DC 2...10 V
    Koruma derecesi
    IP65
    Kuvvet
    12000 N
    Strok
    65 mm
    Voltaj AC/DC
    AC/DC 24 V
    Çalışma süresi (motor)
    82 s / 65 mm
    Warranty :
    Delivery Information :
Recommended Products
SKD62 - Siemens
Linear Valve Actuator
Oransal kontrol, 0-10V DC çıkışlı , 1000N, 40mm stroke, 24V AC