H6200+GV12-24-SR-T - Belimo
Motorized Globe Valve
Motorlu glob vana (H6200W630-S7), 2 yollu, DN 200, Flanş PN 16, ps 1600 kPa, kvs 630 m³/h, Akışkan sıcaklığı 5...120°C, 12000 N, AC/DC 24 V, 2...10 V, IP65, Klemens
This item is temporarily out of stock.
It can be backordered right now, and we can ship it within 5 weeks.
H6200+GV12-24-SR-T
BELIMO
SWITZERLAND
Data Sheet
H6200+GV12-24-SR-T - Belimo
Motorized Globe Valve
download pdfPlease contact us if you need any other document this item may have.
You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
Teknik Özellikler
Vana özellikleri
- Boru bağlantısı
- Flanş
- kvs
- 630 m³/h
- Patern
- 2 yollu
- PN
- 16
Motor özellikleri
- Acil durumda kontrol fonksiyonu
- Yok
- Elektrik bağlantısı
- Klemens
- Kontrol tipi
- DC 2...10 V
- DC 0,5...10 V
- Koruma derecesi
- IP65
- Voltaj AC/DC
- AC/DC 24 V
NV24A-SR-TPC - Belimo
Non-Spring Return Linear Globe Valve Actuator
Oransal kontrol, 24V AC/DC, 1000N, (DN40...DN80)
S2A-H - Belimo
Globe Valve Linkage Accessory
Glob için yardımcı kontak, Çiftli
MVE515 - IsmaControlli
Linear Valve Actuator
Yüzer ve Oransal kontrol, 24V, 1500N, yay geri dönüşsüz (DN50...DN200)
EV24A-MP-TPC - Belimo
Linear Globe Valve Actuator
2500N, 24V AC/DC, MP-Bus, 150 s (90...150 s), Strok 40 mm, IP54, Kablolu klemensler
GV12-24-SR-T - Belimo
Linear Globe Valve Actuator
Oransal kontrol, 24V AC, 12.000N, (DN200 üzeri)
MVH56EA - IsmaControlli
Emergency Return Linear Actuator
Yüzer Oransal kontrol, 24V AC, 700N, yukarı doğru yay geri dönüşlü
MVE510S-65 - IsmaControlli
Linear Valve Actuator
Yüzer ve Oransal kontrol, 24V AC/DC, 1000N, maks. 30mm stroke, IP65
MVE504 - IsmaControlli
Yüzer ve Oransal kontrol, 24V AC/DC, 400N, maks. 60mm stroke, IP54