ZG-JSLA+AFX24-MFT-S - Belimo
USA Market Products
Jackshaft Retrofit Linkage with Belimo Rotary Actuators|Configurable Damper Actuator, 180 in-lb [20 Nm], Spring return, AC/DC 24 V, 2...10 V, 2 x SPDT, MFT/programmable
This item is temporarily out of stock.
It can be backordered right now, and we can ship it within 5 weeks.
ZG-JSLA+AFX24-MFT-S
Belimo
SWITZERLAND
Data Sheet
ZG-JSLA+AFX24-MFT-S - Belimo
USA Market Products
download pdfPlease contact us if you need any other document this item may have.
You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.