VA-7010-024 - Hexa Controls
Rotary Actuator For Zone Control Ball Valve
Fan coil sistemlerinin ısıtma ve soğutma serpantinlerindeki sıvı akış kontrolleri için kullanılan NVMT serisi motorlu lineer zon kontrol vana motoru, 230V AC enerji beslemeli, 2 kablolu NC (normalde kapalı) On/Off kontrol edilebilir, 18sn açma 7sn kapama süresi, IP40 koruma sınıfına haiz vana motoru
More information
This item is temporarily out of stock.
You can purchase this item right now and we can ship it within 9 weeks.
STOCK:
0
SKU:
VA-7010-024
BRAND:
Hexa Controls
ORIGIN:
CHINA
Net Price: 909.25 TL
{{CMP.TITLE}}
  • VA-7010-024 Data Sheet
    VA-7010-024 - Hexa Controls
    download pdf
    Please contact us if you need any other document this item may have.
    You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
    Warranty :
    Delivery Information :
Recommended Products
HCN-A - Hexa Controls
HCN serisi küresel vanaların kontrolü için vana motoru, 24V AC, On/Off kontrol, 4Nm, 15sn çalışma süresi, IP65