TR.EX-IY.EX-DT-200 - Petz Industries
ExProof Duct Type Temperature Transmitter
ExProof kanal tipi sıcaklık sensörü, 200mm prob uzunluğu, -40...125°C aralığı ölçüm, 0~10V DC / 4~20mA çıkışlı, 24V AC/DC, zon 1/2/21/22 bölgeleri için uygun, IP66
More information
This item is temporarily out of stock.
It can be backordered right now, and we can ship it within 5 weeks.
STOCK:
0
SKU:
TR.EX-IY.EX-DT-200
BRAND:
PETZ INDUSTRIES
ORIGIN:
GERMANY
Net Price: 46,495.19 TL
{{CMP.TITLE}}
  • TR-EX-IY-EX-DT-200 Data Sheet
    download pdf
    Please contact us if you need any other document this item may have.
    You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
    Warranty :
    Delivery Information :
Recommended Products
EXCOS-D - Schischek
Explosion Proof Analog Output Module
ExProof Sıcaklık ve Nem Sensörü, 24V AC/DC, 0-10V DC / 4-20mA, ExPro serisi problar ile uyumlu