RV24A-MF-RE - Belimo
Linear Globe Valve Actuator
Glob vanalar için Lineer Vana Motoru, Oransal kontrol, 4500N, 24V AC/DC, 2...10V DC oransal kontrol çıkışlı, 150 sn, Strok 50 mm, IP54
More information
This item is temporarily out of stock.
It can be backordered right now, and we can ship it within 5 weeks.
STOCK:
0
SKU:
RV24A-MF-RE
BRAND:
BELIMO
ORIGIN:
SWITZERLAND
Net Price: 45,068.62 TL
{{CMP.TITLE}}
  • RV24A-MF-RE Data Sheet
    RV24A-MF-RE - Belimo
    Linear Globe Valve Actuator
    download pdf
    Please contact us if you need any other document this item may have.
    You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
    Teknik Özellikler
    Acil durumda kontrol fonksiyonu
    Yok
    Elektrik bağlantısı
    Kablo
    Güç tüketimi (beklemede)
    1.5 W
    Güç tüketimi (çalışırken)
    6 W