R-TT-A-PT1000 - DDC-Tech
Wall Mount Temperature Sensor
Mahal tipi sıcaklık sensörü, PT1000
This item has only "31" pieces left in stock!
Please contact us for lead time of more items needed.
R-TT-A-PT1000
DDC-TECH
GERMANY
Data Sheet
R-TT-A-PT1000 - DDC-Tech
Wall Mount Temperature Sensor
download pdfPlease contact us if you need any other document this item may have.
You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
R-CO2RHTT-A-1010 - DDC-Tech
Wall Mount Combined Sensor
Karbondioksit (CO2), sıcaklık ve nem sensörü, 0~10V DC, IP20
R-TT-AP-NTC18 - DDC-Tech
Sıcaklık sensörü, NTC1,8 KoHM, ayar düğmeli, 0-35°C
781947 - Thermokon
NOVOS 3 Mahal Tip Sıcaklık, Nem ve VOC Sensörü KNX
730297 - Thermokon
NOVOS 5 PSTD Ayarlanabilir Sıcaklık Sensörü Ni1000
Oda Ünitesi Sıcaklık | Pasif | Oda İklim Kontrolü, Değerleri ÖlçmekNI1000 DIN CL. B
NOVOS Oda Tip Modbus Sıcaklık, Nem, CO2 ve VOC Kontrol Ünitesi
SHR.255 - Sense
Room Type Temperature and Humidity Sensor
-30…+50 / 70 / 100°C ve 0...100%rH ölçüm aralığı, 4-20mA çıkışlı, %2 hassasiyeti, 24V AC/DC enerji beslemeli, IP54 koruma sınıfına haiz