R-TT-A-20DSB - DDC-Tech
Wall Mount Temperature Sensor
Mahal tipi sıcaklık sensörü, 4~20mA çıkışlı, ayar düğmeli, 0-35°C aralığında ölçüm, dijital ekranlı
This item is temporarily out of stock.
You can purchase this item right now and please contact us for the lead time.
R-TT-A-20DSB
DDC-TECH
GERMANY
Data Sheet
R-TT-A-20DSB - DDC-Tech
Wall Mount Temperature Sensor
download pdfPlease contact us if you need any other document this item may have.
You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
732543 - Thermokon
WRF06 Mahal Tip CO2 Sensörü
Oda sensörü CO2 | Aktif, 0..10 V | 0..+50 °C0..2000 ppm NDIR (Dispersive olmayan, kızılötesi)
732772 - Thermokon
WRF06 Mahal Tip Sıcaklık, Nem, CO2 ve VOC Sensörü Modbus
NOVOS 3 Mahal Tip Sıcaklık ve VOC Sensörü Modbus
Oda sensörü Sıcaklık, VOC | RS485 Modbus | 0..+50 °C
NOVOS 5 Ekranlı VOC ve Sıcaklık Sensörü Modbus
NOVOS 5 Ekranlı VOC ve Sıcaklık Sensörü
Oda sensörü Sıcaklık, VOC | Aktif, 4..20 mA | 0..+50 °C
WRF06 INC KNX Sıcaklık ve Nem Sensörü
474757 - Thermokon - EasySens®
SR04 Ekranlı Mahal Tip Sıcaklık, Nem ve CO2 Sensörü | EnOcean
Oda sensörü Sıcaklık, CO2 | EnOcean (868 MHz)EEP'ye Göre Ölçeklendirme, 0..+51 °C 0..2550 ppm
SHW.300.M - Sense
Wall Type Temperature and Humidity Sensor
-30…+50 / 70 / 100°C ve 0...100%rH ölçüm aralığı, Modbus haberleşmeli, %3 hassasiyeti, 24V AC/DC enerji beslemeli, IP54 koruma sınıfına haiz