OT-RHT-A-0010D - DDC-Tech
Outdoor Combined Sensor
Dış hava tipi sıcaklık ve nem sensörü, dijital ekranlı, sıcaklık çıkışı PT1000, nem çıkışı 0~10V DC RH%100
This item is temporarily out of stock.
You can purchase this item right now and please contact us for the lead time.
OT-RHT-A-0010D
DDC-TECH
GERMANY
Data Sheet
OT-RHT-A-0010D - DDC-Tech
Outdoor Combined Sensor
download pdfPlease contact us if you need any other document this item may have.
You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
700788 - Thermokon
Li65 Dış Ortam Sıcaklık, Nem, Basınç ve Parlaklık Sensörü BACnet
703086 - Thermokon
LA Dış Ortam Sıcaklık ve VOC Sensörü
Dış ortam sensörü Sıcaklık, VOC | 0..+50 °CAktif, 0..5 V, 0..10 V, Anahtar Kontağı | IP65 EN 60529'a göreSensör probu, Paslanmaz çelik V2A (1.4305), uzunluk 25 mm
Dış ortam sensörü Sıcaklık, VOC | 0..+50 °CAktif, 4..20 mA | IP65 EN 60529'a göreSensör probu, Paslanmaz çelik V2A (1.4305), uzunluk 25 mm
LA Dış Ortam CO2 ve VOC Sensörü Modbus
AGS55 Dış Ortam Sıcaklık Sensörü Modbus
AGS55 Dış Ortam Sıcaklık Sensörü Modbus, AGS55+ Basic RS485 Modbus
AGS55 Dış Ortam Sıcaklık Sensörü
Dış ortam sensörü -35..+90 °C | Pasif | IP65 EN 60529'a göreSensör probu, Ø = 6 mm, Paslanmaz çelik V2A (1.4305), uzunluk 25 mm Daha hızlı yanıt için
AGS55 Dış Ortam Sıcaklık Sensörü Ni1000
797665 - Thermokon - LoRaWAN®
Dış ortam sensörü Sıcaklık, VOC | 0..+50 °CLoRaWAN® (868 MHz), Aktif, 0..5 V, 0..10 V | IP65 EN 60529'a göreSensör probu, Paslanmaz çelik V2A (1.4305), uzunluk 25 mm