MT4-230-NO - Honeywell
Electrothermal Actuator For Zone Valves
Isıtma ve soğutma hattı, şebeke su tesisatı, yerden ısıtma gibi sistemlerindeki sıvı akış kontrolleri için kullanılan vana motoru, 230V AC enerji beslemeli, On/Off kontrol edilebilir, 90N gücünde, NO (normalde açık) pozisyonda, 60sn açma ve kapama süresi, 5mm stroke mesafesi, IP44 koruma sınıfına haiz vana motoru
More information
This item is temporarily out of stock.
You can purchase this item right now and please contact us for the lead time.
STOCK:
0
SKU:
MT4-230-NO
BRAND:
HONEYWELL
ORIGIN:
U.S.A.
{{CMP.TITLE}}
  • MT4-230-NO Data Sheet
    MT4-230-NO - Honeywell
    download pdf
    Please contact us if you need any other document this item may have.
    You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
    Warranty :
    Delivery Information :
Recommended Products
STA23 - Siemens
230V AC, On/Off kontrol, 105N, NC (normalde kapalı), 270sn çalışma süresi, 4,5mm stroke, IP54