LF24-ECON-R10 US - Belimo
USA Market Products
Damper Actuator, 35 in-lb [4 Nm], Spring return, AC/DC 24 V, 10 kΩ NTC, modulating
This item is temporarily out of stock.
It can be backordered right now, and we can ship it within 5 weeks.
LF24-ECON-R10 US
BELIMO
SWITZERLAND
Data Sheet
LF24-ECON-R10 US - Belimo
USA Market Products
download pdfPlease contact us if you need any other document this item may have.
You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.