IC-TT-A-NTC/100 - DDC-Tech
Immersion Temperature Sensor
Daldırma Tip Sıcaklık Sensörü, NTC5K/NTC10K/NTC20K, prob uzunluğu 100mm, kablo uzunluğu 2m
More information
This item is temporarily out of stock.
You can purchase this item right now and please contact us for the lead time.
STOCK:
0
SKU:
IC-TT-A-NTC-100
BRAND:
DDC-TECH
ORIGIN:
GERMANY
Net Price: 1,278.22 TL
{{CMP.TITLE}}
  • IC-TT-A-NTC-100 Data Sheet
    IC-TT-A-NTC/100 - DDC-Tech
    Immersion Temperature Sensor
    download pdf
    Please contact us if you need any other document this item may have.
    You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
    Warranty :
    Delivery Information :
Recommended Products
189316 - Thermokon
SFK03 TRA2 Daldırma Tip Sıcaklık Sensörü
Daldırma sensörü, Kanal sensörü -50..+160 °C | Aktif, 4..20 mA | Analog çıkış ölçeklendirme, -10..+120 °C | IP66 EN 60529'a göre100 mm Sensör probu, Ø = 8 mm, Paslanmaz çelik V4A (1.4571), SW24, G1/2 ", agresif ortamlarda kullanım için uygun