FSAF230A.1 - Belimo
USA Market Products
Fire & Smoke Actuator, 180 in-lb [20 Nm], Spring return, AC 230 V, On/Off Multipack 60 pcs.
This item is temporarily out of stock.
It can be backordered right now, and we can ship it within 5 weeks.
FSAF230A.1
BELIMO
SWITZERLAND
Data Sheet
FSAF230A.1 - Belimo
USA Market Products
download pdfPlease contact us if you need any other document this item may have.
You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.