EXPRO-BT-100 - Schischek
Explosion Proof Duct Mount Thermostat Probe
ExProof Kanal Montaj Termostat Probu, ExBin-D ler için -40...+80°C aralıkta Kanal tipi termostat probu, 100mm uzukluğunda
More information
This item is temporarily out of stock.
It can be backordered right now, and we can ship it within 5 weeks.
STOCK:
0
SKU:
EXPRO-BT-100
BRAND:
SCHISCHEK
ORIGIN:
SWITZERLAND
Net Price: 19,514.13 TL
{{CMP.TITLE}}
  • EXPRO-BT-100 Data Sheet
    EXPRO-BT-100 - Schischek
    download pdf
    Please contact us if you need any other document this item may have.
    You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
    Warranty :
    Delivery Information :
Recommended Products
EXBIN-D - Schischek
Explosion Proof Thermostat / Hygrostat Module
1 kademeli on/off kontrol, 24V AC/DC, ExPro-B serisi problar ile uyumlu