EFX24-MFT - Belimo
USA Market Products
Configurable Damper Actuator, 270 in-lb [30 Nm], Spring return, AC/DC 24 V, 2...10 V, MFT/programmable
This item is temporarily out of stock.
It can be backordered right now, and we can ship it within 5 weeks.
EFX24-MFT
BELIMO
SWITZERLAND
Data Sheet
EFX24-MFT - Belimo
USA Market Products
download pdfPlease contact us if you need any other document this item may have.
You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.