EBV65-024-001 - IsmaControlli
Smart Balancing Control Valve
Basınçtan bağımsız kontrol vanası, DN65 (2 1/2') 37.000 lt/sa, test nipelli, MVE515 model vana motoru dahil, 3 nokta yüzer ve 0-10V DC / 4-20mA seçenekli oransal kontrol seçeneği, 1.500N 24V AC/DC ModBus haberleşmeli, 2 adet sıcaklık sensörlü
More information
This item is temporarily out of stock.
It can be backordered right now, and we can ship it within 5 weeks.
STOCK:
0
SKU:
EBV65-024-001
BRAND:
iSMA CONTROLLI
ORIGIN:
ITALY
Net Price: 70,995.43 TL
{{CMP.TITLE}}
  • EBV65-024-001 Data Sheet
    EBV65-024-001 - IsmaControlli
    Smart Balancing Control Valve
    download pdf
    Please contact us if you need any other document this item may have.
    You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
    Warranty :
    Delivery Information :
Recommended Products
VLX2P - IsmaControlli
Pressure Independent Control Valve
DN15 (1/2') dış dişli bağlantı, maks. debi 800 lt/h, PN16, strok 4mm, P/T plug'lı, -10...+120°C