CDD4A101T24PSR - Greystone
Room Carbondioxide (CO2) Transmitter
Mahal tipi Karbomdioksit (CO2) Sensörü 0-2.000ppm, IP64 korumalı (0~5V DC / 4~20mA), dijital ekranlı, 10,000 Ohm termistörlü, röle çıkışlı, set değer ayarlanabilir
This item is temporarily out of stock.
It can be backordered right now, and we can ship it within 5 weeks.
CDD4A101T24PSR
GREYSTONE
CANADA
Data Sheet
CDD4A101T24PSR - Greystone
download pdfPlease contact us if you need any other document this item may have.
You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
R-CO2T-A-10 - DDC-Tech
Wall Mount Carbon Dioxide (CO2) Sensor
Karbondioksit (CO2) sensörü, 0-2000ppm, 0~10V DC, IP20
658409 - Thermokon
RPF40 TRSarkaç Tip Sıcaklık Sensörü
RPF40 TRSarkaç Tip Sıcaklık Sensörü, RPF40+ TRV MultiRange white L1000
732765 - Thermokon
WRF06 Mahal Tip Sıcaklık, Nem, CO2 ve VOC Sensörü Modbus
NOVOS 5 Ekranlı VOC ve Sıcaklık Sensörü
Oda sensörü Sıcaklık, VOC | Aktif, 0..5 V, 0..10 V | 0..+50 °C
NOVOS 5 Ekranlı Sıcaklık ve Nem Sensörü
SHW.355.M - Sense
Wall Type Temperature and Humidity Sensor
-30…+50 / 70 / 100°C ve 0...100%rH ölçüm aralığı, 4-20mA çıkışlı, Modbus haberleşmeli, %3 hassasiyeti, 24V AC/DC enerji beslemeli, IP54 koruma sınıfına haiz