B315+TFRX24-MFT - Belimo
USA Market Products
Characterized Control Valve (CCV), 1/2", 3-way, Cv 10 |Configurable Valve Actuator, Spring return, AC/DC 24 V, 2...10 V, MFT/programmable
This item is temporarily out of stock.
It can be backordered right now, and we can ship it within 5 weeks.
B315+TFRX24-MFT
BELIMO
SWITZERLAND
Data Sheet
B315+TFRX24-MFT - Belimo
USA Market Products
download pdfPlease contact us if you need any other document this item may have.
You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
F650HD+AFRXUP-S - Belimo
Butterfly Valve (BFV), 2", 2-way, ANSI Class Consistent with 125, Cv 115 |ConfigurableValve Actuator, Spring return, AC 24...240 V / DC 24...125 V, On/Off, 2 x SPDT
EFX24-S N4H - Belimo
ConfigurableDamper Actuator, 270 in-lb [30 Nm], Spring return, AC/DC 24 V, On/Off, 2 x SPDT, NEMA 4