22CX230NA2 - Watts
Electrothermal Actuator For Zone Valves
For fan coil unit heating, cooiling serpentines and floor heating system controling electrothermal actuator, 230V AC enerji beslemeli, 2 kablolu On/Off kontrol edilebilir, 100N tork power, NO (normalde açık) pozisyonda, 90sec open/close time, 4mm stroke lenght, IP54 koruma sınıfına haiz vana motoru
More information
This item is temporarily out of stock.
You can purchase this item right now and we can ship it within 3 business days.
STOCK:
0
SKU:
22CX230NA2
BRAND:
WATTS
ORIGIN:
ITALY
Net Price: 906.70 TL
{{CMP.TITLE}}
  • 22CX230NA2 Data Sheet
    22CX230NA2 - Watts
    download pdf
    Please contact us if you need any other document this item may have.
    You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
    Warranty :
    Delivery Information :
Recommended Products
HCY-A-5P - Hexa Controls
Rotary Actuator For Zone Control Ball Valve
HCY serisi küresel vanaların kontrolü için vana motoru, 230V AC, 5 kablolu tek kontak On/Off kontrol, yardımcı kontaklı, 4Nm, 15sn çalışma süresi, IP65