ZG-JSLA+NMX24-MFT95 - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Jackshaft Retrofit Linkage with Belimo Rotary Actuators|Configurable Damper Actuator, 90 in-lb [10 Nm], Non fail-safe, AC/DC 24 V, 0...135 Ω, MFT/programmable
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
ZG-JSLA+NMX24-MFT95
Belimo
İSVİÇRE
{{CMP.TITLE}}
- Ürün Özellikleri
- Ödeme Seçenekleri
- Yorumlar (0)
Data Sheet | Teknik Doküman
ZG-JSLA+NMX24-MFT95 - Belimo
Amerika Pazarı HVAC Ürünleri
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.