SY5-230-MF-T - Belimo
Rotary Actuator
Rotary motor, 500 Nm, AC 230 V, 2...10 V, 22 s, 2 x SPDT, IP67, F10, Klemens
This item is temporarily out of stock.
It can be backordered right now, and we can ship it within 5 weeks.
SY5-230-MF-T
BELIMO
SWITZERLAND
Data Sheet
SY5-230-MF-T - Belimo
Rotary Actuator
download pdfPlease contact us if you need any other document this item may have.
You can only download Technical Document (Datasheet) on this section.
Teknik Özellikler
Vana özellikleri
- Dönme açısı
- 90
Motor özellikleri
- Acil durumda kontrol fonksiyonu
- Yok
- Elektrik bağlantısı
- Klemens
- Elle müdahale elemanı
- El çarkıyla (dönme özelliği yok) geçici olarak
- Güç tüketimi (çalışırken)
- 211 W
- Kontrol tipi
- DC 2...10 V
- Konum anahtarı
- 2 x SPDT
- Koruma derecesi
- IP67
- Tork
- 500 Nm
- Voltaj AC/DC
- AC 230 V