SY4-24-MF-T - Belimo
Rotary Vana Motoru
Rotary motor, 400 Nm, AC/DC 24 V, 2...10 V, 23 s, 2 x SPDT, IP67, F10, Klemens
Daha fazla bilgi
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
STOK ADEDİ:
0
STOK KODU:
SY4-24-MF-T
MARKA:
BELIMO
ÜRETİM YERİ:
İSVİÇRE
{{CMP.TITLE}}
  • SY4-24-MF-T Data Sheet | Teknik Doküman
    SY4-24-MF-T - Belimo
    Rotary Vana Motoru
    pdf indir
    Teknik Özellikler
    Vana özellikleri
    Dönme açısı
    90
    Motor özellikleri
    Acil durumda kontrol fonksiyonu
    Yok
    Elektrik bağlantısı
    Klemens
    Elle müdahale elemanı
    El çarkıyla (dönme özelliği yok) geçici olarak
    Güç tüketimi (çalışırken)
    254 W
    Kontrol tipi
    DC 2...10 V
    Konum anahtarı
    2 x SPDT
    Koruma derecesi
    IP67
    Tork
    400 Nm
    Voltaj AC/DC
    AC/DC 24 V
    Çalışma süresi (motor)
    23 s / 90°
    Garanti Bilgisi :
    Teslimat Bilgisi :
Benzer Ürünler
Z-UIC - Belimo
Saha Ekipmanı Yedek Parçaları
Sinyal çevirici voltaj / akım 100 kΩ Besleme AC/DC 24 A