SRF24A-SR-5-O - Belimo
Rotary Vana Motoru
Rotary motor, acil durumda kontrol fonksiyonu (değişim ürünü) NO, 20 Nm, AC/DC 24 V, 2...10 V, 90 s, IP54, F05
Bu ürün şu anda stokta bulunmuyor.
Ürünü hemen şimdi satın alabilirsiniz ve 5 hafta içerisinde tarafınıza sevkini gerçekleştirebiliriz.
SRF24A-SR-5-O
BELIMO
İSVİÇRE
{{CMP.TITLE}}
- Ürün Özellikleri
- Ödeme Seçenekleri
- Yorumlar (0)
Data Sheet | Teknik Doküman
SRF24A-SR-5-O - Belimo
Rotary Vana Motoru
Bu bölümden sadece ürüne ait teknik verileri içeren Teknik Dokümanı (Datasheet) indirebilirsiniz.
Teknik Özellikler
- Acil durumda kontrol fonksiyonu
- Var
- Dönme yönü (acil durumda kontrol fonksiyonu)
- Akım gelmiyorken NA, vana açık (A - AB = %100)
- Elektrik bağlantısı
- Kablo
- Elle müdahale elemanı
- Krank kolu ve kilitleme anahtarı ile
- Güç tüketimi (beklemede)
- 2.5 W
- Güç tüketimi (çalışırken)
- 5 W
- Kontrol tipi
- Aç-kapa
- Konum anahtarı
- 2 x SPDT
- Koruma derecesi
- IP54
- Tork
- 20 Nm
- Voltaj AC/DC
- AC/DC 24 V
- Çalışma süresi (acil durumda kontrol fonksiyonu)
- <20 s
- Çalışma süresi (motor)
- 75 s / 90°
ZSFF-09 - Belimo
Saha Ekipmanı Yedek Parçaları
Form-fit adaptör, iki düz yüzey, 9xØ12x55 mm (GxØxY), SRF..-R için
SY5-24-3-T - Belimo
Rotary motor, 500 Nm, AC/DC 24 V, Aç/kapa, Yüzer kontrol, 35 s, 2 x SPDT, IP67, F10, Klemens
R420D - Belimo
Küresel Vana Gövdesi
R419 - Belimo
Küresel Vana Gövdesi
R408K - Belimo
KR230 - Belimo
Rotary motor, 2 Nm, AC 100...240 V, Aç/kapa, Yüzer kontrol, 75 s, IP54
SH24A200 - Belimo
Lineer Hareketli Motor
Dikey hareketli motor, 450 N, AC/DC 24 V, Aç/kapa, Yüzer kontrol, 150 s, Strok 200 mm, IP54
SH230A300 - Belimo
Lineer Hareketli Motor
Dikey hareketli motor, 450 N, AC 100...240 V, Aç/kapa, Yüzer kontrol, 150 s, Strok 300 mm, IP54